23 червня відбулась Державна кваліфікаційна атестація та випуск здобувачів освіти за професією “Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва”.
Майбутні спеціалісти здавали теоретичний іспит, практичну частину з водіння трактора.
На завершення відбулось урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника.
Щасливої дороги в майбуття, дорогі випускники! Здійснення планів і мрій під мирним небом!









