Методична робота

Методична робота ПТУ №22 смт Луків спрямована на підвищення професійної майстерності, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу і здійснюється з метою покращення якості підготовки кваліфікованих робітників відповідно до вимог Державного стандарту професійної освіти та ринку праці. Педагогічний колектив працює над методичною проблемою: «Формування життєвих і професійних компетентностей майбутнього фахівця з метою розвитку конкурентноспроможної особистості». Згідно з основною метою визначені напрямки роботи:

  • удосконалення змісту та якості професійної й загальноосвітньої підготовки учнів;
  • забезпечення підготовки робітників високої кваліфікації;
  • оперативне впровадження у навчально – виховний процес сучасних досягнень науки та виробництва, педагогічного та виробничого досвіду, нових освітніх технологій;
  • запровадження активних форм та методів навчання педагогів, забезпечення неперервності освіти.

Планування методичної роботи базується на діагностичному дослідженні педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання. Збір діагностичної інформації відбувається за допомогою анкет, тестів, опитування, спостереження. Роботі над  методичною проблемою підпорядкована система традиційних форм методичної роботи: педагогічна рада, інструктивно-методичні наради, методичні комісії, предметні тижні, психолого – педагогічний семінар, школа молодого майстра, методичні виставки, індивідуальні та групові консультації, наставництво, самоосвіта.

Методичний кабінет – центр методичної роботи училища

Організація методичної роботи в ПТУ № 22 смт. Луків ґрунтується на діагностичній основі,  вивченні та аналізі результативності навчально-виховного процесу, рівня професійної підготовки педагогічних працівників. Важлива роль в організації науково-методичної роботи ПТУ належить методичному кабінету, який є місцем, де педпрацівники можуть підготуватись до уроку, отримати консультацію, практичну допомогу з організації навчально-виховного процесу.