“Пам’ятай про Чорнобиль… Думай про майбутнє”

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки осідає.
Годинник життя безупинно іде.
Лиш пам'ять, лиш пам'ять про все пам’ятає.
                                                      О. Матушек

Є дати, які не викликають у наших душах нічого іншого, окрім жалю, болю та співчуття. До таких належить річниця аварії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня виповнюється 37 років з дня цієї страшної трагедії, що і сьогодні болем відгукується в наших серцях. 37 років тому сталась катастрофа, яка не має минулого. І ще не одне покоління відчуватиме наслідки тієї біди.

Чорнобиль… Мертва зона… Сьогодні ці слова гірким болем відлунюються в серці. Заростають деревами, кущами, травою опромінені села. Вони порожні, мертві. Поступово тихо руйнуються хати. Разом із ними руйнуються, зникають неповторні цінності поліської давнини.

Бібліотекарями Луківської міської бібліотеки для дорослих (Андрієвською О та Кулик Ж) для учнів Луківського ПТУ-22 було проведено годину екологічного виховання “Пам*ятай про Чорнобиль ….. Думай про майбутнє”.

Низько схиляємо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України.

Сьогодні в нашому училищі фахівці Центру життєстійкості Луківської громади провели для педагогічних працівників тренінг, спрямований на підтримку емоційного благополуччя, відновлення ментального здоров’я та розвитку навичок взаємодії. Під час зустрічі учасники виконували вправи на визначення рівня власної енергії, обирали джерела ресурсів для відновлення внутрішніх сил, працювали в парах над розвитком взаєморозуміння та ефективної комунікації. Також викладачі […]

Сьогодні наш заклад освіти взяв активну участь у обласному фестивалі робітничих професій «ВолиньФЕСТ-25». Захід, який об’єднав профтехзаклади Волині, став чудовим майданчиком для популяризації сучасних робітничих спеціальностей серед молоді. Facebook Share on X LinkedIn WhatsApp Email Copy Link

У рамках Тижня професій студенти, які опановують професії «Робітник фермерського господарства» та «Тракторист-машиніст с/г виробництва», побували на практичній екскурсії у відомому господарстві «Перлина Турії». Викладач спецдисциплін Микола Власюк, майстри вробничого навчання Олександр Ковальов та Сергій Чикор супроводжували майбутніх фермерів і трактористів. Із роботою підприємства здобувачів освіти ознайомив головний інженер господарства Іван Слободенюк. Це була чудова […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера  або не використовувати наш веб-сайт

x